Administration

Marie Ortvang
Salgs- og marketingkoordinator

Informationsmateriale, hjemmeside og SoMe. Indgåelse af nye aftaler om fjernvarmelevering.

marie.ortvang@grevefjernvarme.dk

Tania Vingum
Bogholder

Årsopgørelser, aconto rater, flyttemeddelelser og andre forbruger- relaterede spørgsmål.

admin@grevefjernvarme.dk

Drift og vedligehold

Christian Ravn 
Driftsleder

Produktion, vekslercentraler og ledningsnet. Daglig prioritering og koordinering af al drift og vedligeholdelse samt projektstyring.

christian.ravn@grevefjernvarme.dk

Henrik Kristensen
Projektassistent

Assisterer drifts- og ledningsprojekter og generel kundeservice.

henrik.kristensen@grevefjernvarme.dk

Finn Carlsen
Ledningsmester

Koordinering af drift og vedligehold af ledningsnettet samt ansvar for målere.

finn.carlsen@grevefjernvarme.dk

Projektledelse

Jesper Pamhede
Projektchef

Planlægning og koordinering af udbygning af fjernvarmenettet.

jesper.pamhede@grevefjernvarme.dk

Ole Magnussen 
Projektleder

Ledningsprojekter, it-projekter samt projektstyring generelt.

ole.magnussen@grevefjernvarme.dk

Direktion

Line Carlsen
Direktør

Daglig leder og overordnet ansvarlig for personale, økonomi og tekniske projekter.

Presse og kommunikation.

Mobil tlf.: 2311 4010

line.carlsen@grevefjernvarme.dk